BlogSchool stories

Više od 90% mesta u International Schoolu, najmodernijoj Cambridge i IB osnovnoj i srednjoj školi, je već rezervisano. U ovoj školi, gde se nastava odvija isključivo na engleskom jeziku, učenici se pripremaju za akademski i profesionalni uspeh i nastavljaju svoje obrazovanje na najprestižnijim univerzitetima širom sveta.

Year 10 i Year 12 (I i III razred srednje škole) su najtraženiji razredi. Ostalo je još 11 mesta sa unapred određenom kombinacijom predmeta. Year 7 i Year 8 (VI i VII razred osnovne škole) su potpuno popunjeni. Za Year 9 preostalo je 7 mesta, dok za Year 11 imamo još 3 slobodna mesta sa specifičnim kombinacijama predmeta. Year 13 je popunjen, osim u okviru Cambridge Distance Learning programa.

Prijavite se odmah i obezbedite svom detetu prestižno Cambridge i IB obrazovanje koje pružaju samo najkvalitetnije svetske škole. Raspoloživa mesta će se popunjavati po redosledu pristizanja prijava.

Prestižno Cambridge i IB obrazovanje za globalnu budućnost

International School je osnovna i srednja Cambridge i IB obrazovna ustanova akreditovana od Cambridge univerziteta i Ministarstva prosvete Republike Srbije, koja učenicima pruža najkvalitetnije osnovnoškolsko i srednjoškolsko obrazovanje. Učenici nastavu prate isključivo na engleskom jeziku, što im otvara vrata uglednih svetskih i domaćih fakulteta.

Krajnji cilj International Schoola, kao future-ready škole, u pogledu obrazovanja i vaspitanja jeste pun intelektualni, emocionalni, socijalni, moralni i fizički razvoj učenika, u skladu sa njihovim sposobnostima, potrebama i interesovanjima.

Posvećeni mentori i kvalitetan nastavni kadar, prepoznavanje potreba svakog učenika i inovativan pristup u radu jeste ono što izdvaja International School i što garantuje da će i vaše dete dobiti prestižno Cambridge, Cambridge Distance Learning ili IB obrazovanje.

International School – stvarno drugačija škola za uspešnu budućnost

International School, moderan u svakom smislu reči, učenicima pruža funkcionalno znanje i odličnu pripremu za visoke škole i fakultete. Nastavni proces okrenut je ka budućnosti, a znanja i veštine koje učenici stiču idu u korak sa savremenim tokovima.

Interdisciplinarna, interaktivna i kreativna nastava, kao i brojne vannastavne aktivnosti, odvijaju se u modernim, odlično opremljenim učionicama, prostorijama za odmor, sportskim salama i na terenima. Učenicima je na raspolaganju širok spektar tehnoloških resursa, edukativnih aplikacija i drugih uređaja koji proces učenja čine lakšim i zanimljivijim, dok roditelji putem specijalizovanog portala u svakom trenutku mogu da provere uspeh svog deteta.

Tajna uspeha International Schoola leži u internacionalnoj transferabilnosti znanja i veština koje njegovi učenici stiču školujući se po internacionalno priznatim kurikulumima. Svi programi koji su dostupni u International Schoolu prepoznati su među univerzitetima i svetskim poslodavcima kao retki međunarodni kurikulumi koji zaista obezbeđuju globalna znanja. Otuda školovanje u International Schoolu predstavlja ultimativni pasoš koji učenicima omogućava uspešan život i rad u globalnom kontekstu bilo gde na planeti.

U International Schoolu možete omogućiti svom detetu da kombinuje dva izuzetno cenjena i internacionalno priznata kurikuluma, koja će mu otvoriti vrata najboljih svetskih univerziteta i kompanija.

Iskoristite poslednju priliku za upis u generaciju 2023/24, prijavite se odmah!