U toku je upis nove generacije učenika u International School! Iskoristite pogodnosti ranog upisa i uštedite značajan iznos za školovanje!

Osnivač International Schoola, kompanija LINKgroup, odlučila se na ovaj korak kako bi kvalitetno obrazovanje bilo dostupnije što većem broju dece! Obezbedite svom detetu obrazovanje u školi koja neguje visoke akademske kriterijume, koja pruža moderne uslove školovanja i čija je diploma međunarodno priznata.

Budući da je interesovanje za ovaj program ogromno, ugrabite ovu priliku i rezervišite svoje mesto jer većina mesta bude zauzeta već do kraja meseca.

Cambridge International Lower Secondary

Samo do 31. marta
Cena sa popustom 8,156
Puna cena 9,900
Na 12 rata 680

Cambridge International Lower Secondary paket namenjen je učenicima koji mogu da prate nastavu na engleskom tokom sve tri godine školovanja i uključuje:

• korišćenje laptop računara tokom nastave u školi;
  • korišćenje kompleta udžbenika, svezaka, olovaka i pribora za rad sa znakom škole;
  • školsku uniformu sa znakom škole;
  • sportsku opremu sa znakom škole (šorts, majicu i trenerku);
  • dva časa dopunske ili dodatne nastave nedeljno po potrebi;
  • dopunski mentorski rad sa profesorima i stalnu mogućnost konsultacija sa predmetnim profesorom;
  • rad u školskim sekcijama;
  • organizovano učešće na sportskim i drugim takmičenjima;
  • korišćenje elektronskog dnevnika za učenike i njihove roditelje/staratelje;
  • korišćenje materijala sa nastave preko interneta;
  • korišćenje resursa potrebnih za časove robotike;
  • korišćenje onlajn platforme za pomoć u učenju;
  • korišćenje usluga onlajn škole matematike – OKmatematika;
  • pristup LINKeduTV platformi za učenje;
  • izlete, posete privrednim društvima, kulturnim i drugim manifestacijama na teritoriji Beograda – do 10 poseta tokom školske godine;
  • korišćenje školskog restorana u vannastavnom vremenu;
  • pomoć pri izboru škola u Srbiji i besplatna priprema za polaganje prijemnog;
  • besplatan dijagnostički test engleskog jezika na osnovu koga se određuje jezička kompetencija;
  • pohađanje nastave na engleskom jeziku za učenike Year 7, Year 8 i Year 9 i mogućnost praćenja napretka učenika pomoću Progression testova, nakon čega oni dobijaju izveštaje o napretku;
  • polaganje Checkpoint testova na kraju Year 9, nakon čega se dobija Statement of achievement;
  • mogućnost vanrednog školovanja po nacionalnom planu i programu i polaganje mature;
  • pristup dodatnim onlajn kursevima veština na engleskom jeziku;
  • polaganje ICT Starters modula u dva nivoa, nakon čijeg se kompletiranja dobija sertifikat;
  • karijerno usmeravanje.

Učenici koji se odluče za program vanrednog školovanja u okviru Cambridge International Lower Secondary programa dobijaju sledeće benefite:

• mentorstvo tokom cele godine na Cambridge International Lower Secondary programu;
  • dodatne časove za različite predmete po dogovoru sa profesorima;
  • konsultacije sa profesorima putem imejla, četa ili video-poziva;
  • korišćenje materijala sa nastave preko interneta;
  • korišćenje onlajn platforme za pomoć u učenju;
  • korišćenje besplatnih kurseva putem DL platforme;
  • korišćenje sadržaja na LINK eduTV platformi;
  • pristup dodatnim onlajn kursevima veština na engleskom jeziku;
  • korišćenje laptopa ili tableta tokom časova;
  • korišćenje elektronskog dnevnika za učenike i njihove roditelje/staratelje;
  • set udžbenika, svezaka, olovaka i drugog materijala za oznakama škole;
  • pristup onlajn platformi za učenje;
  • korišćenje školskog restorana u vannastavnom vremenu;
  • karijerno usmeravanje.

Pogodnosti prema načinu plaćanja

• Mogućnost plaćanja na 12 mesečnih rata.

Pogodnosti po drugim osnovama (popusti iz ove kategorije se ne sabiraju)

• Dvoje i više dece iz iste porodice dobijaju porodični popust od 5%.
  • Dvoje i više roditelja zaposlenih u istoj firmi imaju korporativni popust od 5%.

Napomene

• Sve cene su navedene u evrima.
  • Plaćanje školarine se vrši u dinarskoj protivvrednosti prema prodajnom kursu Narodne banke Srbije na dan uplate po ugovoru sa International Schoolom.
  • Školarinu, osim roditelja, može plaćati i drugo pravno ili fizičko lice.
  • Opciono za mlađu decu: postoji mogućnost organizacije poslenastavnih aktivnosti do 18h u iznosu od 83 evra mesečno.
Upis za generaciju 2023/24. je u toku! Prijavite se ovde »