Izbor srednje škole nije nimalo laka odluka, jer od tog izbora zavisi čitava budućnost. Kvalitet obrazovanja koje dobijate u srednjoj školi i opcije koje ta škola otvara su sasvim dovoljan razlog da srednju školu birate pažljivo, promišljeno i uzevši sve faktore u obzir, budući da srednjoškolsko obrazovanje i kredibilitet diplome koju steknete značajno definišu budućnost.

International School AlumnisInternational School je škola koja vam otvara brojne opcije za studiranje nakon što uspešno položite sve ispite i dobijete Cambridge ili IB diplomu, a još jedna potvrda internacionalnog kvaliteta i priznatosti diplome International Schoola jesu i uspesi naših bivših učenika, koji studiraju širom sveta!

Visoki ciljevi + posvećenost + International School = USPEH

Učenici International Schoola su ambiciozni i istrajni mladi ljudi koji imaju zacrtan cilj pred sobom, a taj cilj glasi: uspeti! Uspeti sa polaganjem svih ispita i obaveza predviđenih kurikulumom u International Schoolu, uspeti sa upisivanjem željenog fakulteta u stranoj zemlji, uspeti sa polaganjem svih obaveza na fakultetu, uspeti u sticanju diplome svetski priznatog univerziteta, a zatim uspeti i u karijeri.

Mnogo je stepenika na putu ka vrhu, ali učenici International Schoola su naučeni da ne odustaju, da se bore za ono što žele i da uspešno savladaju prepreke.

Baš zato što naši učenici znaju da se za svoje snove u životu treba boriti, da se treba mnogo truditi i davati svoj maksimum, oni su danas uspešni studenti najprestižnijih univerziteta širom sveta.

Učenici koje je iznedrio International School danas su uspešni studenti biomedicine, softverskog inženjerstva, biznisa i ekonomije, politikologije i mnogih drugih nauka na svetskim univerzitetima kao što su Cesar Ritz College (Švajcarska), EU Business School (Nemačka), BA on Global Business Management (Švajcarska), Glion Institute of Higher Education (Švajcarska), Sheffield City College (Grčka) i mnogi drugi.

Šta su naši alumnisti rekli o International Schoolu?

Neke od njih je povremeno moguće naći u Beogradu, što je prilika koju International School koristi da ih ponovo dovede u njihovu školu, ali ovaj put u ulozi predavača, što oni vrlo rado prihvataju. Naši bivši učenici dolaze u svoju srednju školu kao ispunjeni ljudi koji studiraju ono što žele i koji rado dele svoja iskustva sa aktuelnim učenicima International Schoola u želji da oni imaju informacije iz prve ruke i da imaju što potpuniju sliku o studiranju u inostranstvu.

Naši srednjoškolci koji žele da pođu stopama svojih starijih drugara oduševljeni su ovim događajem, koji već postaje tradicija u International Schoolu, znajući da će za koju godinu oni biti ti koji će nekim novim đacima prenositi svoja iskustva i pripremati ih za izazovan put uspeha.

A šta su naši alumnisti rekli o International Schoolu? Da li im je ova škola pomogla da ispune ciljeve? Da li bi preporučili International School mladima koji tek upisuju osnovnu ili srednju školu i koji, isto kao i oni, imaju visoke ciljeve? Hajde da saznamo!

Katarina AleksićU International Schoolu sam stekla samopouzdanje za predavanje

Iskustvo u International Schoolu pomoglo mi je da bolje razumem predmete koje imam u prvoj godini fakulteta.

Predmet Global Perspectives zbog eseja i prezentacija koje imamo tokom predavanja pomogao mi je da imam više samopouzdanja i da budem sposobnija za predavanje na fakultetu kada za to dođe vreme.” 
Katarina Aleksić, Sheffield City College, Grčka

Karlo KuletoUnapredio sam znanje jezika i proširio znanja o biznisu” 

Pohađanje International Schoola mi je mnogo pomoglo jer sam značajno unapredio znanje jezika, a takođe sam imao i sjajne profesore koji su mi pomogli da proširim svoja znanja o biznisu.

Školovanje po Cambridge programu pomoglo mi je da shvatim kako funkcionišu strani obrazovni sistemi.” 
Karlo Kuleto, Cesar Ritz College, Švajcarska

Ivana TodorovićSve što smo u International Schoolu radili omogućilo mi je da postignem uspeh na studijama

Na prvom mestu, International School mi je omogućio da usavršim engleski na način koji je neophodan da učim i radim u inostranstvu, na univerzitetu na kojem se govori isključivo engleski. Druga stvar je posvećenost izveštajima i istraživačkim radovima koje smo pisali, naročito u okviru predmeta Global Perspectives.

Suština svega što smo ovde radili omogućila mi je da postignem uspeh na studijama i proširim svoje znanje.” 
Ivana Todorović, EU Business School, Nemačka

Darija VukovićSvima bih preporučila International School” 

U International Schoolu sam imala predmete biznis i matematiku. Ovi predmeti su mi kasnije pomogli jer su se teme koje smo obrađivali u školi kasnije detaljnije radile na fakultetu.

Preporučila bih International School naročito onima koji imaju ambiciju i cilj da studiraju u inostranstvu. International School nam pruža veliku prednost, a to je znanje engleskog jezika na Cambridge nivou.” 
Darija Vuković, BA on Global Business Management, Švajcarska

Andrej RstićInternational School je odlična priprema za visoko obrazovanje” 

Zadovoljan sam svim što sam stekao u International Schoolu. Mnogo toga što se uči u ovoj školi nadovezuje se na fakultetu, što znači da su učenici koji završe International School nesumnjivo odlično pripremljeni za visoko obrazovanje.”
Andrej Rstić, Glion Institute of Higher Education, Švajcarska

Jovan MaksimovićU International Schoolu smo stekli konkurentne veštine 

Gradivo koje sam usvojio u International Schoolu pomoglo mi je da steknem veštine zahvaljujući kojima smo u prednosti u odnosu na druge učenike.” 
Jovan Maksimović, student na Prague University od Economics and Business

Kao i mnogi bivši učenici International Schoola, Jovan se izdvojio svojim veštinama, znanjem i sposobnostima među nimalo lakom konkurencijom na stranim univerzitetima i uspeo da upiše željeni fakultet u inostranstvu.

International School – matična kuća budućih uspešnih pojedinaca iz raznih oblasti nauke i biznisa

International School teži razvijanju zdrave ambicije i motiva za postignuće kod učenika, usmerenju ka uspehu i ispunjenju ciljeva, negovanju i otkrivanju talenata i usađivanju pozitivnog stava prema učenju i konstantnom usavršavanju, a naši uspešni bivši i sadašnji učenici najbolji su pokazatelj da International School zaista uspeva u tim humanim ciljevima.

Register
Upis za generaciju 2024/25. je u toku! Prijavite se ovde »