U toku je upis nove generacije učenika u International School! Iskoristite trenutne pogodnosti upisa kada su školarine značajno manje od pune cene školovanja!

Osnivač International Schoola, kompanija LINKgroup, odlučila se na ovaj korak kako bi kvalitetno obrazovanje bilo dostupnije što većem broju dece! Obezbedite svom detetu obrazovanje u školi koja neguje visoke akademske kriterijume, koja pruža moderne uslove školovanja i čija je diploma međunarodno priznata.

Cambridge International DL

Samo do 30. April
Cena sa popustom: 8,348
Puna cena: 9,900
Na 12 rata: 696

*Prikazane cene važe za učenike koji se upisuju u Year 10 (I razred srednje škole).

Pogodnosti po načinu plaćanja

• Mogućnost plaćanja na rate.

Pogodnosti po drugim osnovama (popusti iz ove kategorije se ne sabiraju)

• Dvoje i više dece iz iste porodice dobijaju porodični popust od 5%.
  • Dvoje i više roditelja zaposlenih u istoj firmi imaju korporativni popust od 5%.

Napomene

• Sve cene su navedene u evrima.
  • Plaćanje školarine se vrši u dinarskoj protivvrednosti prema prodajnom kursu Narodne Banke Srbije na dan uplate po ugovoru sa International Schoolom.
  • Školarinu, osim roditelja, može plaćati i drugo pravno ili fizičko lice.
Upis za generaciju 2024/25. je u toku! Prijavite se ovde »