International School postoji tim ljudi koji se brine o tome da sve organizacione i poslovne aktivnosti budu sinhronizovane. Da bi vam bilo lakše da stupite u kontakt sa osobama koje mogu da vam pomognu, dozvolite da vam predstavimo svoj vannastavni tim.

Dušanka AnđelovićKoordinatorka školskih aktivnosti

Dušanka je prva tačka kontakta sa školom i saradnica sa kojom ćete se najčešće čuti telefonom ako pozovete školu. Ukoliko želite da obavestite školu o kašnjenju ili odsustvu, želite da stupite u kontakt sa mentorom ili da proverite informacije u vezi s nastavom, Dušanka je tu da vam pomogne. PROČITAJTE VIŠE

Email: info@iss.edu.rs; dusanka.andjelovic@iss.edu.rs

Neda SemizKoordinatorka školskih aktivnosti

S obzirom na dinamiku života u školi, važno je da sve vannastavne aktivnosti budu sinhronizovane i dobro organizovane, za šta je zadužena Neda. Ukoliko imate ideje za kulturna dešavanja, možete ih slobodno predložiti Nedi. PROČITAJTE VIŠE

Email: school.life@iss.edu.rs; neda.semiz@iss.edu.rs

Ljubica Krstić – Referent za ispite

Ljubica će biti odgovorna za akademski program, nastavne planove i organizaciju nastave za sledeće predmete: English, Spanish, French, German, History, Geography, Sociology, Business, Economics, Global Perspectives, kao i za naš novi Duke of Edinburgh’s International Award program. Takođe, Ljubica će imati i ulogu organizatora Cambridge ispita, u okviru koje će raditi na planiranju i sprovođenju Cambridge ispita. PROČITAJTE VIŠE

Email: exams.officer@iss.edu.rs

Tamara Lazić Kapollas – Upravnik Katedre za društvene nauke

Tamara je odgovorna za akademski program, način rada i organizaciju nastave u okviru sledećih predmeta: istorije, geografije, sociologije, biznisa, ekonomije i globalnih perspektiva. PROČITAJTE VIŠE

Email:  tamara.lazic.kapollas@iss.edu.rs

Nadežda Golubović – Upravnik Katedre za STEAM predmete

Kao upravnik STEAM katedre, Nadežda nadgleda akademski program, način rada, implementaciju i kvalitet nastave u okviru sledećih predmeta: psihologije, biologije, hemije, fizike, informatike, digitalnih medija i dizajna, umetnosti i dizajna, kao i matematike. Nadežda je takođe zadužena za kreiranje i implementaciju rasporeda časova. PROČITAJTE VIŠE

Email:  nadezda.golubovic@iss.edu.rs

Tatjana Koluvija – Koordinator za saradnju sa roditeljima

Tatjana ima dugogodišnje iskustvo u pružanju podrške učenicima i nastavnicima u otvorenom pristupu životu i učenju. Pored toga, pruža veliku podršku roditeljima kroz stalnu i odlučnu pomoć i saradnju. Ako imate bilo kakvih pitanja kao roditelj, slobodno se obratite Tatjani. PROČITAJTE VIŠE

Email: tatjana.koluvija@iss.edu.rs; tatjana.koluvijaparent.support@iss.edu.rs

Milić Vukojičić – Koordinator za informacione tehnologije

Milić ima veliko iskustvo u nastavi predmeta Computer Science i robotike, kao i u oblastima programiranja, baza podataka i veštačke inteligencije. Ovakva raznovrsna interesovanja i predavačka iskustva obogatila su njegov profesionalni razvoj i omogućila mu da lako koordiniše IT elemente, kako bi pružio podršku našim učenicima i nastavnicima. PROČITAJTE VIŠE

Email: milic.vukojicic@iss.edu.rs

Tatjana Vilček – Koordinator školskih projekata

Tatjana je zadužena za nesmetanu implementaciju školskih projekata. Sa Tatjanom možete kontaktirati ukoliko imate pitanja u vezi sa Eco-School projektima, saradnjom sa drugim organizacijama ili međunarodnim projektima u kojima škola učestvuje. Njeno bogato iskustvo joj omogućava da unapredi doprinos škole u međunarodnim projektima i aktivnostima. PROČITAJTE VIŠE

Email: tatjana.vilcek@iss.edu.rs

Miloš Prodanović – Školski sekretar

Ukoliko vam je potrebna potvrda za školovanje, BusPlus ili bilo kakav drugi dokument u vezi sa školovanjem, možete kontaktirati sa Milošem, koji sve papire drži u svojim rukama. PROČITAJTE VIŠE

Email: info@iss.edu.rs

Ana Vlašić – Pomoćnik direktora

Ana je zadužena za koordinaciju pedagoškog rada u International Schoolu, kao i za nadgledanje kvaliteta školskih aktivnosti. Time što redovno vrši procenu izvođenja nastave i poslovanja škole, Ana se stara o tome da učenici dobiju kvalitetno savremeno obrazovanje. PROČITAJTE VIŠE

Email: ana.vlasic@iss.edu.rs

Zorana Živanović – Direktor

Zorana ŽivanovićZorana ima bogato iskustvo u uspostavljanju i razvoju različitih Cambridge internacionalnih kvalifikacija u okviru LINKgroupa. Pre pozicije direktora, Zorana je stekla značajno iskustvo kao izvršni menadžer škole i nastavnik filozofije i Globalnih perspektiva, čime je usvojila potrebne veštine i znanja kojima pruža podršku nastavnicima i učenicima u ostvarenju akademske izvrsnosti. PROČITAJTE VIŠE

Email: manager@iss.edu.rs

 

PROFESORI INTERNATIONAL SCHOOLA

Leave a Reply

Register
Upis za generaciju 2022/23. je u toku! Prijavite se ovde »