U International Schoolu postoji tim ljudi koji se brine o tome da sve organizacione i poslovne aktivnosti budu sinhronizovane. Da bismo Vam olakšali da kontaktirate sa osobama koje mogu da Vam pomognu, dozvolite da Vam predstavimo naš vannastavni tim.

Neda Semiz – Koordinatorka školskih aktivnosti

S obzirom na dinamiku života u školi, važno je da sve vannastavne aktivnosti budu sinhronizovane i dobro organizovane, za šta je zadužena Neda. Ukoliko imate ideje za kulturna dešavanja, možete ih slobodno predložiti Nedi. PROČITAJTE VIŠE

Email: school.life@iss.edu.rs

Marko Nikolić – Asistent školskih aktivnosti

U International Schoolu Marko nastoji da pruži dodatnu podršku koordinatoru školskih aktivnosti kroz asistenciju učenicima u vannastavnim aktivnostima, kroz pomoć u administrativnim poslovima i svemu ostalom što je potrebno. PROČITAJTE VIŠE

Email: marko.nikolic@iss.edu.rs

 

Školski tim za podršku u nastavi i učenju:

Dušanka Anđelović – Pedagog

Dušanka je naš školski pedagog. Diplomirala je na Filozofskom fakultetu u Beogradu na odseku za pedagogiju. Svojim iskustvom kao dugogodišnji koordinator u školi, Dušanka je tu da pomogne nastavnom osoblju da koristi najbolji mogući metodološki pristup u svojoj nastavi kako bi pomogli našim učenicima da postignu najbolje moguće rezultate. PROČITAJTE VIŠE

Email: dusanka.andjelovic@iss.edu.rs

Lara Filipović – Školski savetnik

Lara je naš školski savetnik i odličan pomoćnik svim našim učenicima. Ako se naši učenici susretnu sa bilo kakvim problemom, on je osoba kojoj se možete obratiti za uputstva i savet. Lara takođe pomaže našim studentima pri odabiru fakulteta nakon završetka srednje škole. Lara je uvek tu da pomogne u rešavanju svih problema naših učenika. PROČITAJTE VIŠE

Email: lara.filipovic@iss.edu.rs

Tamara Ćeranić – Refrent za ispite

Tamara je osoba kojoj možete da se obratite ukoliko imate pitanja u vezi sa svim Checkpoint, IGCSE, AS i A level ispitima. Svi ispiti moraju da se odvijaju u skladu sa zvaničnim Cambridge International propisima, za šta je zadužena baš Tamara. PROČITAJTE VIŠE

Email:  tamara.lazic.kapollas@iss.edu.rs

Nadežda Golubović – Upravnik Katedre za STEAM predmete

Kao upravnik STEAM katedre, Nadežda nadgleda akademski program, način rada, implementaciju i kvalitet nastave u okviru sledećih predmeta: psihologije, biologije, hemije, fizike, informatike, digitalnih medija i dizajna, umetnosti i dizajna, kao i matematike. Nadežda je takođe zadužena za kreiranje i implementaciju rasporeda časova. PROČITAJTE VIŠE

Email:  nadezda.golubovic@iss.edu.rs

Aleksandra Strugar – Koordinator za nastavu

Aleksandra Strugar je nastavnica matematika i diplomirala je na Fizičkom fakultetu u Beogradu i Fakultetu za inženjerski menadžment. Aleksandra je zadužena za vođenje rasporeda za sve nastavnike i učenike. PROČITAJTE VIŠE

Email: aleksandra.strugar@iss.edu.rs

Miloš Prodanović – Školski sekretar

Ukoliko vam je potrebna potvrda za školovanje, BusPlus ili bilo kakav drugi dokument u vezi sa školovanjem, možete kontaktirati sa Milošem, koji sve papire drži u svojim rukama. PROČITAJTE VIŠE

Email: info@iss.edu.rs

Tatjana Vilček – Direktorka škole

Tatjana VilčekTatjana je zadužena da sve aktivnosti u prostorijama škole teku nesmetano. Ona je osoba koja se bavi pitanjima odnosa između roditelja, nastavnika i učenika uz pomoć svog velikog iskustva u operativnom menadžmentu i koordinaciji školskih projekata i administracije. PROČITAJTE VIŠE

Email: tatjana.vilcek@iss.edu.rs

 

PROFESORI INTERNATIONAL SCHOOLA

Leave a Reply

Register
Upis za generaciju 2024/25. je u toku! Prijavite se ovde »