International School postoji tim ljudi koji se brine o tome da sve organizacione i poslovne aktivnosti budu sinhronizovane. Da bi vam bilo lakše da stupite u kontakt sa osobama koje mogu da vam pomognu, dozvolite da vam predstavimo svoj vannastavni tim.

Dušanka AnđelovićKoordinatorka školskih aktivnosti

Dušanka je prva tačka kontakta sa školom i saradnica sa kojom ćete se najčešće čuti telefonom ako pozovete školu. Ukoliko želite da obavestite školu o kašnjenju ili odsustvu, želite da stupite u kontakt sa mentorom ili da proverite informacije u vezi s nastavom, Dušanka je tu da vam pomogne. PROČITAJTE VIŠE

Email: info@iss.edu.rs

Neda SemizKoordinatorka školskih aktivnosti

S obzirom na dinamiku života u školi, važno je da sve vannastavne aktivnosti budu sinhronizovane i dobro organizovane, za šta je zadužena Neda. Ukoliko imate ideje za kulturna dešavanja, možete ih slobodno predložiti Nedi. PROČITAJTE VIŠE

Email: school.life@iss.edu.rs

Ljubica Krstić – Pomoćnik direktora za društvene nauke i jezik

Ljubica će biti odgovorna za akademski program, nastavne planove i organizaciju nastave za sledeće predmete: English, Spanish, French, German, History, Geography, Sociology, Business, Economics, Global Perspectives, kao i za naš novi Duke of Edinburgh’s International Award program. Takođe, Ljubica će imati i ulogu organizatora Kembridž ispita, u okviru koje će raditi na planiranju i sprovođenju Kembridž ispita. PROČITAJTE VIŠE

Email: exams.officer@iss.edu.rs

Ana Vlašić – Pomoćnik direktora za STEAM predmete

Kao naš Head of STEAM Department, Ana je odgovorna za akademski program, nastavne planove i njihovu implementaciju, kao i kvalitet nastave za sledeće predmete: Psychology, Biology, Chemistry, Physics, Computer Science, Digital Media and Design, Art and Design, Mathematics i PE. Takođe, Ana će nastaviti da sprovodi zaduženja u vezi sa rasporedom časova prema utvrđenom fondu. PROČITAJTE VIŠE

Email: physics@iss.edu.rs

Tatjana Koluvija – Koordinator za saradnju sa roditeljima

Tatjana ima dugogodišnje iskustvo u pružanju podrške učenicima i nastavnicima u otvorenom pristupu životu i učenju. Pored toga, pruža veliku podršku roditeljima kroz stalnu i odlučnu pomoć i saradnju. Ako imate bilo kakvih pitanja kao roditelj, slobodno se obratite Tatjani. PROČITAJTE VIŠE

Email: parent.support@iss.edu.rs

Milić Vukojičić – Koordinator za informacione tehnologije

Milić ima veliko iskustvo u nastavi predmeta Computer Science i robotike, kao i u oblastima programiranja, baza podataka i veštačke inteligencije. Ovakva raznovrsna interesovanja i predavačka iskustva obogatila su njegov profesionalni razvoj i omogućila mu da lako koordiniše IT elemente, kako bi pružio podršku našim učenicima i nastavnicima. PROČITAJTE VIŠE

Email: it.coordinator@iss.edu

Vladimir Milošević – Koordinator programa Duke of Edinburgh

Duke of Edinburgh’s International Award svetski je priznat program, osmišljen da ohrabri mlade da razviju pozitivne veštine i životne navike. Svodi se na lični izazov i razvoj i lako je prilagodljiv interesima i sposobnostima svakog učesnika. Vladimir je naš koordinator za međunarodnu saradnju i možda biste želeli da kontaktirate sa njim kako biste razmenili ideje u vezi sa saradnjom i partnerstvima. PROČITAJTE VIŠE

Email: dofe@iss.edu.rs

Tatjana Vilček – Koordinator školskih projekata

Tatjana je zadužena za nesmetanu implementaciju školskih projekata. Sa Tatjanom možete kontaktirati ukoliko imate pitanja u vezi sa Eco-School projektima, saradnjom sa drugim organizacijama ili međunarodnim projektima u kojima škola učestvuje. Njeno bogato iskustvo joj omogućava da unapredi doprinos škole u međunarodnim projektima i aktivnostima. PROČITAJTE VIŠE

Email: school.projects@iss.edu.rs

 

Miloš Prodanović – Školski sekretar

Ukoliko vam je potrebna potvrda za školovanje, BusPlus ili bilo kakav drugi dokument u vezi sa školovanjem, možete kontaktirati sa Milošem, koji sve papire drži u svojim rukama. PROČITAJTE VIŠE

Email: info@iss.edu.rs

Zorana Živanović – Direktor

Zorana ŽivanovićZorana ima bogato iskustvo u uspostavljanju i razvoju različitih Kembridž internacionalnih kvalifikacija u okviru LINKgroupa. Pre pozicije direktora, Zorana je stekla značajno iskustvo kao izvršni menadžer škole i nastavnik filozofije i Globalnih perspektiva, čime je usvojila potrebne veštine i znanja kojima pruža podršku nastavnicima i učenicima u ostvarenju akademske izvrsnosti. PROČITAJTE VIŠE

Email: manager@iss.edu.rs

 

PROFESORI INTERNATIONAL SCHOOLA

Leave a Reply

Register
Upis za generaciju 2021/22. je u toku! Prijavite se ovde »