International School je još jednom dokazao svoju superiornost na polju nauke i uspešnost! Na osnovu toga ga je i međunarodna organizacija takmičenja iz pet naučnih oblasti uvrstila u StemCo škole, čiji se učenici izdvajaju svojim uspesima u oblasti nauke.

StemCo

Ovo priznanje zapravo predstavlja partnerstvo između International Schoola i StemCo organizacije, na čijim su takmičenjima naši učenici nebrojeno puta odneli pobedu i osvojili mnoštvo nagrada za svoje fenomenalne rezultate.

Čak 51 medalja u rukama učenika International Schoola

Svi uspesi koje su učenici International Schoola postigli na StemCo takmičenjima pružili su im još veću motivaciju i podsticaj za bavljenje STEM naukama, a koliko je ta motivacija jaka, lako se može zaključiti na osnovu broja osvojenih medalja.

Sav taj uspeh naših učenika, njihovi izvanredni rezultati i sjaj njihovih medalja doneli su International Schoolu priznanje u vidu priključivanja ovoj naučnoj zajednici i proglašavanja naše škole za StemCo školu.

Za ovo priznanje, naravno, zaslužni su i profesori International Schoola, koji su svojom posvećenošću omogućili učenicima da tako lako dođu do svojih medalja – do čak 51 medalje.

Jedinstvena međunarodna platforma za razvoj kompetencija

StemCo takmičenja su zabavna, korisna i održavaju se onlajn. Ona čine učenje zanimljivijim. Takođe, veoma su značajna jer učenici usvajaju znanja iz ovih naučnih oblasti na interaktivan i zanimljiv način, budeći pritom i svoju kompetitivnu stranu i uživajući na kraju u samoj pobedi.

Uručivanje ovog sertifikata obeležava naše partnerstvo u našoj zajedničkoj viziji da učenicima pružimo kvalitetno obrazovanje kakvo zaslužuju.

Zajedno ćemo, definitivno, postati najbolja verzija sebe!