School stories

Ima li šta bolje nego kada učenici radnu nedelju započnu sportskim aktivnostima?

Učenici Year 10 su u ponedeljak, 7. juna, sa svojim nastavnicima iskoristili lepo vreme za bavljenje sportom u prirodi. Nema boljeg načina da se mladima prenese poruka o važnosti fizičke aktivnosti nego da im se to pokaže na primeru – na sportskom danu u prirodi!

Naši učenici su ovog sunčanog junskog dana pokazali svoje sportsko umeće i zdrav takmičarski duh koji neguju.

Učenici su pokazali svoj timski i sportski duh

Podjednako je važno i mentalno i fizičko razgibavanje

Ovom prilikom učenici su pokazali svoj timski i sportski duh, nastavnici su bili u ulozi trenera, a svi zajedno su uživali u kvalitetno i zdravo iskorišćenom vremenu.
Pokazali su izdržljivost, liderstvo i izvrsne sportske veštine igrajući košarku i odbojku, trčeći u džinovskim džakovima i povlačeći konopac, dok smo mi testirali njihovu koordinaciju, preciznost i brzinu.

Kao što smo do sada nebrojano puta i pokazali, International School nastoji da kod svojih učenika, pored ljubavi prema učenju, razvije i ljubav prema sportu i zdravim životnim navikama. To ćemo nastaviti da činimo i u budućnosti!