Donosimo vam najnovije vesti u vezi sa projektom „Parents Teach This Week”. Ovoga puta našu školu posetila je Sena Kapetanović Zelenović, Tarina mama i uspešna poslovna žena. Naša gošća je vlasnica kompanije „Kapewood”, koja proizvodi elegantne vešalice za cenjene modne brendove. Svi njihovi proizvodi izrađeni su od prirodnih materijala po najsavremenijim standardima.

Učenici uvideli povezanost stvarnog sveta sa časovima biznisa

Nakon što je učenike upoznala sa počecima svog poslovanja, Tarina mama je održala radionicu za učenike Lower Secondary programa. Iako je svaki učenik dobio već dizajniranu vešalicu, svi su morali da naprave sopstvene vešalice i da na taj način pokažu svoju kreativnost.

Radionica je bila korisna, interaktivna i prijatna zbog načina predavanja gospođe Sene, njene smirenosti i pozitivne energije. Učenicima International Schoola ovo predavanje omogućilo je da uvide povezanost stvarnog sveta sa časovima biznisa.