School storiesSuccess

U izvanrednom prikazu muzičke bravure naša Dora Trifu, učenica Year 7, pokazala je svoj izuzetan talenat na festivalu „Čelo fest”, nedavno održanom u Atrijumu Narodnog muzeja. Manifestacija koja slavi umetnički izraz mladih violončelista pružila je mogućnost Dori da očara publiku svojim sjajnim nastupom.

Ono što čini Dorino učešće još impresivnijim jeste i ovogodišnji trijumf na međunarodnom takmičenju za violončeliste u Češkoj, gde je osvojila prvo mesto. Njena posvećenost i izuzetno umeće obezbedili su joj priznanje na međunarodnoj sceni.

Dorini uspesi služe kao inspiracija njenim vršnjacima

Dok nastavljamo da slavimo raznovrsne talente svojih učenika, Dorini uspesi služe kao inspiracija njenim vršnjacima i svedoče o izuzetnosti koja se neguje u našoj školskoj zajednici. Radujemo se daljim uspesima koje će Dora postići i pozitivnom uticaju, koji nesumnjivo donosi muzičkom svetu.