Ponedeljak i utorak su bili lepi, sunčani dani, pa smo odlučili da ih provedemo napolju! Nastavnik biologije Petar Martinović zadao je zanimljive zadatke koji su omogućili učenicima Year 10 da upoznaju preko 300 životinja koje žive u zoološkom vrtu.

Moramo se složiti sa francuskim pesnikom Anatolom Fransom, koji je rekao: „Dok neko ne zavoli životinju, deo duše ostaje neprobuđen”! Učenici Year 10 bili su fascinirani svim životinjama!

Maženje životinja beše nije zabranjeno?

Da, znamo da smo rekli da ne treba da hranite životinje, ali nismo rekli ništa o maženju. OK, videli smo da ste mazili koze, ali bićemo popustljivi, jer ste bili oduševljeni.

Ova dva dana omogućila su učenicima International Schoola da se druže, steknu nova prijateljstva i uživaju napolju u sunčanim danima sa čovekovim najboljim prijateljima – životinjama!

Ko je rekao da časovi biologije ne mogu biti zabavni?!