U International Schoolu učenici ne uče za ocenu, već za život! Znanja koja usvajaju u International Schoolu su funkcionalna i primenljiva, i pomažu im ne samo da se snađu u različitim životnim situacijama već i da briljiraju.

SIFMA Fondacija

Tako su naši učenici i ovog puta bili sjajni na onlajn simulaciji globalnog tržišta „Stock Market Game”, na kojoj su testirali znanje iz finansija sa drugim učesnicima i, kao što smo već navikli kada su naši učenici u pitanju – učinili nas ponosnim zbog znanja i takmičarskog duha.

Pored izvrsnog poznavanja materije, pokazali su i veliku istrajnost, te su na vreme i uspešno izvršili sve zadatke, što ih je kvalifikovalo za „InvestWrite”, takmičenje u pisanju eseja koje služi kao vrhunska aktivnost za učenike koji učestvuju u programu „Stock Market Game”.

Izuzetni rezultati učenika International Schoola

Čestitamo našim uspešnim učenicima: Luki Parmaku, Vuku Banduki, Loli Gaković, Aleksandri Ognjenović, Sari Janković i Damjanu Vezenkoskom na izuzetnim rezultatima i kvalifikaciji za predstojeće izazove u ovom takmičenju.

SIFMA fondacija, putem koje je u svet ekonomije i investiranja uključeno skoro 20.000.000 učenika, pruža programe i alate za finansijsko obrazovanje, koji jačaju ekonomske mogućnosti širom zajednica i povećavaju svest pojedinaca o blagodetima globalnog tržišta i pristup njima. Štaviše, učešće u programu „Stock Market Game” pruža osnovne veštine koje pomažu pojedincima da bolje razumeju lične finansije i donose razumne odluke koje će uticati na budući uspeh.

Uz podršku nastavnice biznisa Tatjane Vilček sigurni smo da je ovo samo korak više ka sjajnim karijerama i njihovoj finansijski nezavisnoj budućnosti.