Radionica Storytelling-a kao podrška akademskom i ličnom razvoju

Biljana Manić je održala inspirativnu radionicu o veštinama pripovedanja (Storytelling) za učenike Y9, sa ciljem razvijanja ovih veština koje su ključne za akademski i lični napredak. Ova radionica organizovana je u okviru časova društvenih nauka (Socials), pod koordinacijom Ms. Dunje Mayer i Ms. Marije Milić.

Razvijanje komunikacionih veština kroz priče

Učenici su imali priliku da se upoznaju sa tehnikama pripovedanja, kao i sa značajem pričanja priča u kontekstu razvoja svojih veština komunikacije. Manićeva je naglasila kako veštine pripovedanja ne samo da pomažu u izražavanju ideja i emocija, već i u sticanju samopouzdanja i sposobnosti artikulacije.

Radionica je bila interaktivna, učesnici su imali priliku da praktikuju svoje veštine kroz različite priče i situacije. Ova vrsta aktivnosti doprinosi širokom obrazovanju učenika, podstičući ih da razvijaju svoju kreativnost, empatiju i razumevanje različitih perspektiva.