Da li se sećate koliko smo samo bili ponosni na Petra Tomića, učenika Year 12, kada je prikazao neverovatan rezultat i plasirao se u finalnu rundu takmičenja? E pa Petar je bio sjajan u finalnoj rundi i njegov ukupan rezultat glasi: Položio sa zaslugama.

Globalna HIPPO asocijacija

Takmičenje „Hippo English Without Borders” je internacionalno takmičenje koje promoviše engleski jezik, podstiče učenike širom sveta da se nadmeću i tako pokažu veštine koje poseduju iz engleskog jezika, a takođe poboljšava i saradnju između nastavnika. Takmičenje podstiče razvoj zajedničkog osećaja identiteta i integracije i služi kao uzor mladima koji žive u zajednici.

Da, dobro ste pročitali. Petar Tomić, učenik International Schoola, stekao je sertifikat C2 nivoa prema Zajedničkom evropskom referentnom okviru za jezike. Sve komponente – komunikaciju, pisanje, čitanje i slušanje – Petar je savladao sa lakoćom i još jednom dokazao da imamo mnogo razloga da budemo ponosni na njega!

Bravo, Petre! Već se unapred radujemo tvom narednom uspehu!