Zadovoljstvo je bilo ugostiti predstavnicu NYU Abu Dhabi, koja je učenicima naše škole održala korisnu prezentaciju o uslovima za prijem na NYU Abu Dhabi, kao i na NYU u Sjedinjenim Američkim Državama. Ova poseta bila je izuzetna prilika za učenike koji su zainteresovani za studiranje u inostranstvu da dobiju dragocene uvide u proces prijave na univerzitete u SAD, sa posebnim fokusom na NYU.

Interaktivna sesija pitanja i odgovora

Učenici su takođe imali priliku da učestvuju u sesiji pitanja i odgovora, gde su mogli postavljati pitanja o neophodnim uslovima za prijem na NYU Abu Dhabi i NYU u SAD, kao i opštim informacijama o prijavljivanju na univerzitete u SAD.

Podrška akademskoj budućnosti učenika

International School teži da učenicima pruži što više prilika za nastavak studija na prestižnim i visokokvalitetnim univerzitetima. Ovaj događaj bio je samo jedan od mnogih načina na koje podržavamo naše učenike u donošenju ispravnih odluka o njihovoj akademskoj budućnosti.

Zahvaljujemo se predstavnici NYU Abu Dhabi što je izdvojila vreme da poseti našu školu i podeli sve dragocene informacije sa našim učenicima!