School storiesSuccess

Čast nam je da vas obavestimo da je Vladislav Smirnou, učenik Year 9, osvojio prvo mesto na teniskom turniru održanom u Kataru. Takmičeći se protiv izuzetno jake konkurencije u kategoriji ispod 14 godina, Vladislav je postigao veliki uspeh, koji je dokaz njegove nepokolebljive posvećenosti ovom sportu i njegovog izuzetnog talenta.

Na događaju koji je okupio mlade teniske entuzijaste iz različitih krajeva, impresivni performans našeg učenika nadmašio je konkurenciju. Ova pobeda definitivno može poslužiti kao inspiracija svim njegovim školskim drugovima. Vladislavljevi uspesi svedoče o značaju odlučnosti, discipline i strasti u ostvarivanju ciljeva. Radujemo se što ćemo proslaviti ovu pobedu sa Vladislavom i što ćemo pratiti njegov dalji uspeh, kako na terenu tako i van njega.

Čestitamo, Vladislave, na zasluženoj pobedi i sa nestrpljenjem iščekujemo tvoje buduće uspehe u svetu tenisa!