Učenici International Schoola uvek rado pokazuju i svoju humanu stranu. Kad god je moguće, pomažu deci kojoj je to potrebno kako bi se osetila voljeno i kako bi znala da neko brine o njima. Ove godine učenici International Schoola još jednom su pomoć pružili onima kojima je ona najpotrebnija, pa su tako deci iz Svratišta obezbedili užine.

Učenici Lower Secondary programa i učenici iz Year 10, u okviru kluba LINK kidZ and Youth Without Borders Community Club, pripremili su mnogo užina za decu kako bi ih podržali u njihovim svakodnevnim potrebama. Učenici su uživali u razgovoru sa štićenicima Svratišta i dogovorili su se da im pomognu oko školskih obaveza.

Pomaganje drugima i savladavanje važnih životnih lekcija

Svi smo svesni koliko je teško deci iz Svratišta i koliko im znače pomoć i humanost. Uz mali doprinos naših učenika deca iz Svratišta će sigurno imati makar malo srećnije detinjstvo.

Pomaganje drugima čini da se osećamo dobro, ali nam pomaže i u savladavanju važnih životnih lekcija.