Koliko ste puta bili u prilici da sretnete Harija Potera, i to ne jednog Harija, već više njih u isto vreme?! U redu, mislimo da znamo odgovor…

Maskiranje u omiljenog filmskog ili književnog junaka

Učenici International Schoola Ivana Zoranović, Emelyn Pena Ruiz, Anna Golubkova, Tara Tomović, Ivana Popovska, Isidora Šušović, Lara Radivojević i Filip Pešić organizovali su filmski dan za učenike programa Lower Secondary – gledali su film „Night at the Museum”. Ali to nije sve. Trebalo je da dođu maskirani u omiljenog filmskog ili književnog junaka, te smo mogli da vidimo nekoliko Harija Potera u International Schoolu tog dana.

Učenici su ispekli kolače i pripremili paketiće (sa još slatkiša) za svoje mlađe drugare kako bi tog dana uživali. I zaista su uživali. Učenici su film odgledali maskirani, užinali su i, što je najvažnije, zabavili su se.