Agencija „Global Study” je u prostorijama hotela „Hilton” održala radionicu pod nazivom „How to be a successful entrepreneur” za sve učenike zainteresovane za studije u inostranstvu. Učenici Year 12 Mia Aleksić i Luka Stojković bili su jedni od njih, a radionica im je pomogla u sticanju novih veština.

Radionica je trajala dva dana i vodio ju je trener koji je sertifikaciju stekao na programu „7 Habits of Highly Effective People”, autora Brajana Trejsija. Osim radionici, učenici su mogli da prisustvuju i gostujućim predavanjima, a imali su priliku i da obiđu ceo hotel.

Ovaj događaj je Miji i Luki omogućio da nauče i usavrše znanja iz oblasti javnog govora, efikasnog upravljanja vremenom, timskog rada, preduzetništva i marketinga.