School storiesSuccess

Poslednje rangirno takmičenje u dvoranskom kupu za streličare održano je u Subotici, u organizaciji PSK „Veteran”. Učestvovala su 92 takmičara u svim starosnim kategorijama, a u juniorskoj ženskoj konkurenciji nastupile su 3 takmičarke, među kojima je bila i učenica odeljenja Year 12 Nastasija Đorđević. Posle borbe neizvesne do poslednje strele, Nastasija je zauzela drugo mesto, sa samo 2 poena zaostatka za prvoplasiranom.

Ovo takmičenje privuklo je značajan broj streličara iz različitih krajeva. Bilo je neizvesno i učesnici su pokazali sve svoje veštine u nizu streličarskih disciplina.

Nastasijino drugo mesto u konkurenciji juniorki svedoči o njenom trudu i posvećenosti ovom sportu. Ovo je definitivno veliki uspeh, a mi ne možemo da prikrijemo ponos!