School stories

Da li je dovoljno reći da je decembar bio veoma uspešan za učenice Year 11 Teu Ćulibrk, Anju i Minu Kaljević? Pošto imamo dvanaest zlatnih i ukupno devetnaest medalja, mi bismo to nazvali super uspehom.

Državno prvenstvo Srbije u plivanju trajalo je od 17. do 20. decembra 2020. godine i održano je u Beogradu u prostorijama SRC „Milan Gale Muškatirović”. Iako je prisustvo publike bilo zabranjeno zbog pandemije koronavirusa, naše devojke ništa nije moglo zaustaviti. Medalje su klubu dodeljivane na kraju svakog takmičarskog dana, a dalje plivačima koji su ih osvojili.

Anja Kaljević osvojila je osam medalja – pet zlatnih i tri bronzane, njena sestra Mina osvojila je šest medalja – četiri zlatne i dve srebrne, dok je Tea Ćulibrk osvojila pet medalja – tri zlatne i dve srebrne. Devojke su oborile nacionalne rekorde u više kategorija i mi ne možemo biti srećniji!

Svi se možemo složiti da je ovo sjajan završetak godine. Girl Power! Čestitamo!