Nova školska godina donela je i novu seriju predavanja u okviru projekta „Ove nedelje roditelji predaju”. U petak, 15. oktobra, roditelj predavač bio je Ivan Stanković, otac Lene Stanković, učenice Year 11.

Roditelji predaju ove nedelje

Marketinški stručnjak, univerzitetski profesor i TV voditelj, Ivan je kroz motivacioni govor predstavio svoj život i profesionalni razvoj. Pored toga što je učenicima predavanje bilo veoma zabavno, takođe je bilo i vrlo korisno i inspirativno, jer ih je nateralo da razmisle o sebi i svojim ciljevima, i šta treba da učine da bi te ciljeve i ostvarili.

Profesionalizam Ivana Stankovića, iskustvo u nastavi i predavanju, ali i u sferi marketinga, obogatili su prošlonedeljnu nastavu, što se najpre može videti po našim učenicima, koji su bili nadahnuti da razmisle o svojim postupcima, svakodnevnom životu i pitanjima koja ih muče. Oni jedva čekaju sledeće predavanje u okviru projekta.

Učesnici projekta su ostvareni i uspešni pojedinci koji ličnim primerom motivišu učenike International Schoola

Projekat „Ove nedelje roditelji predaju” realizuje se sa ciljem da pokrene učenike na razmišljanje o profesionalnoj orijentaciji i budućoj karijeri, kao i o disciplini koja je potrebna da želje i ciljevi postanu stvarnost. Uz to, ovaj projekat posredno utiče i na jačanje veze između roditelja, učenika i nastavnika.

Ivan Stanković, roditelj naše učenice, podelio je sa nama svoju stručnost, profesionalizam i pozitivnu energiju, što je učenicima pomoglo da otkriju šta stoji iza ostvarenih snova, i osnažio ih da se bore kako bi ostvarili svoje ciljeve i kako bi i oni u budućnosti prenosili mlađim generacijama svoja iskustva o uspehu.

Sa radošću očekujemo novo predavanje u International Schoolu! Ovaj projekat je upotpunio nastavu tako što je roditeljima naših učenika omogućio da prenesu lična iskustva, a samim tim i veoma važnu poruku:

„Borite se da postignete svoje ciljeve, jer se svaki trud i rad isplate!”