School stories

Rezbarenje bundeva zahteva neverovatnu snagu u rukama – verujte nam, oprobali smo se u tome pre nekoliko godina i zato smo za učenike Lower Secondary programa ovog puta pripremili lakši zadatak. Učenici iz Year 7, 8 i 9 su sa nastavnicom Lorom Mitić, koja predaje Art and Design, priredili izložbu radova na temu „Noć veštica”.

Art-časovi koje su naši učenici pohađali s velikim oduševljenjem

Učenici su ovaj zadatak shvatili veoma ozbiljno i zato su svoje časove iz predmeta Art and Design iskoristili kako bi pripremili zastrašujuća, zabavna i izuzetno kreativna umetnička dela. Iako je Noć veštica puna poslastica i trikova, ovoga puta nije bilo trikova, već samo nekoliko art-časova koje su naši učenici pohađali s velikim oduševljenjem.

Stvaranje umetnosti je zabavno u bilo koje doba godine. Međutim, prateći uputstva nastavnice, naši umetnici stvorili su prava umetnička dela.

Postavljanje umetničkih radova u hodnik International Schoola ne bi trebalo da nas natera da poželimo da vrištimo… Ili bi trebalo? Procenite sami.