Hajde da iskoristimo ovu priliku da čestitamo Nikoli Bojaniću, učeniku Year 13, koji je primljen na Univerzitet nauke i tehnologije u Misuriju! Nikolini akademski uspesi, kao i izvanredna sportska dostignuća, otvorili su mu vrata jedne od prvih tehnoloških institucija u Americi.

Kao najbolje rangirani junior Srbije, Nikola je dobio priliku i da se takmiči u golfu na koledžu, što će biti odličan način da se pripremi za ostvarivanje uspeha na takmičenju „PGA Tour”. Poznajući Nikolu, njegovu želju za takmičenjem i glad za znanjem, sigurni smo da uspeh neće izostati, kako na terenu tako i van njega.

Nikola, veoma smo ponosni na tebe! Znamo da ćeš kroz nekoliko godina postati inženjer sa najboljom pozicijom na listi takmičenja „PGA Tour”, jer ovde, u International Schoolu, školujemo učenike sa visokopostavljenim ciljevima.