EngLifeErasmusSchool stories

Nastavnici International School su od 31. maja do 3. juna bili gosti LO Dubiecko u Poljskoj u okviru projekta EngLife, koji za cilj ima da se obrazovne tehnologije koriste na inovativan način, kako bi se poboljšala stručna sposobnost nastavnika engleskog jezika koji predaju učenicima od 14 do 17 godina.

Ovom prilikom, nastavnici su prisustvovali radionicama o digitalnim alatima koji se koriste u edukativne svrhe i diskutovali o metodama učenja kod današnjih srednjoškolaca. Nastavnici su takođe imali priliku da prisustvuju predavanju o CLIL modelu nastave i vide kako on funkcioniše u praksi, kao i da učestvuju u demonstraciji digitalnih alata Plickers i GooseChase.

Nastavnici se istakli zavidnim poznavanjem edukativnih tehnologija

Ljubica Krstić, Milić Vukojičić i Andrea Milošević istakli su se svojim poznavanjem edukativne tehnologije i inovativnim pristupom nastavi i nastavnim resursima. Ne sumnjamo da se i učenici International Schoola slažu sa nama da će ovaj projekat sa učešćem naših nastavnika imati mnogo uspeha u budućnosti!