School stories

Trenutna zdravstvena situacija u svetu nije sprečila naše učenike da trijumfuju na međunarodnim takmičenjima u plivanju!

U gradu Burgas u Bugarskoj Anja Kaljević je učestvovala na međunarodnom takmičenju u plivanju, koje je trajalo tri dana – od 6. do 8. novembra.

Uprkos izazovima – kvalifikacije su se održavale pre podne, a takmičarske trke po podne – uspela je da osvoji dve zlatne i jednu srebrnu medalju u štafetnim trkama i čak tri bronzane medalje u pojedinačnim mešovitim takmičenjima!

Tea Ćulibrk takođe postiže neverovatne rezultate! Učenica Year 11 još jednom je pokazala regionu ko gospodari bazenima. Protekli meseci bili su izuzetno uspešni za Teu – osvojila je čak sedam medalja!

Naravno, ovo nije bilo dovoljno za naše zlatne devojke!

Međunarodno takmičenje u plivanju u Skoplju, u Severnoj Makedoniji, održano je 14. i 15. novembra. Učenice International Schoola Tea Ćulibrk, Anja i Mina Kaljević postigle su neverovatne rezultate i osvojile medalje na Otvorenom prvenstvu Skoplja u plivanju!

Kao najmlađe učesnice u kategoriji 2002–2005, osvojile su brojna odličja. Ana je osvojila dve zlatne, dve srebrne i dve bronzane medalje u pojedinačnoj konkurenciji u mešovitom stilu, dok je Mina osvojila tri srebrne i jednu bronzanu medalju.

Naše učenike ništa ne može da spreči da postignu najbolje rezultate!

International School je ponosan na Teu, Anju i Minu i iščekuje još uspešnih priča u budućnosti!