Naši golferi opet pokazali da su zaista najbolji!

Na terenu Golf kluba Beograd u periodu od 28. do 30. maja održano je drugo Državno Matchplay prvenstvo Srbije, na kojem se vrhunska golferka i odlična učenica International Schoola Lara Todorović izborila za prvo mesto!

Lara je postala Matchplay prvakinja u golfu

Mlada golferka niže pobedu za pobedom

Pobedom nad prošlogodišnjom šampionkom, Lara je postala Matchplay prvakinja i time još jednom dokazala da je neprikosnovena na golf terenu! Lara je navikla publiku na sjajne rezultate jer već duže vreme postiže ogroman uspeh u golfu.

Prvenstvo podeljeno u dve kategorije: žene i muškarci, okupilo je samo najbolje takmičare, koji su se borili za titulu prvaka Srbije u golfu. Međutim, Larine izvrsne golferske veštine, uz trud, posvećenost i disciplinu, izdvojile su je kao najbolju među najboljima!

Lari polazi za rukom da osvaja prva mesta na turnirima i da u isto vreme bude odlična učenica, zbog čega je svima nama prava inspiracija. Ona je pravi primer da sve može da se postigne i da se sve obaveze mogu uskladiti i organizovati kada nas vodi istinska želja za uspehom, jer Lara niže uspehe na svim poljima!

Čestitamo, Laro! Tvoji izvanredni rezultati i dostignuća ne prestaju da nas oduševljavaju!