iOS i Android aplikacija International Schoola omogućavaju pristup Distance Learning platformi, preko koje ćete učenici mogu da prate nastavu, i obezbeđuju još lakše i interaktivnije učenje preko telefona ili tablet uređaja.

Preko aplikacije International Schoola učenici uživo prate redovne časove ili dodatna predavanja i seminare, razmenjuju utiske i znanja sa ostalim učenicima. Sve dostupne nastavne materijale mogu da preuzmu i lakše učenje može da počne. Učenici mogu da četuju sa svojim profesorima u svakom trenutku, rešavaju testove, gledaju zanimljive video-materijale.

Pitajte svog profesora sve što vas zanima

U svakom trenutku učenici imaju jedinstvenu priliku da pitaju sve što nisu razumeli ili da saznaju nešto više od onoga o čemu su učili na času – preko čet konsultacija sa profesorima. Mogu i da razmenjuje savete sa svojim drugarima iz škole i da budu u toku sa svim dešavanjima.

iOS ili Android aplikaciju možete preuzeti veoma jednostavno, preko App Storea ili Google Play Storea.

Upis za generaciju 2024/25. je u toku! Prijavite se ovde »