EngLifeErasmusSchool storiesErasmus+ projekat

Posle učešća u Erasmus+ projektu „Girls Go Circular”, International School još jednom opravdava svoj uspeh!

Ovog puta ohrabrujemo naše nastavnike da prevaziđu granice poznatog i kreiraju nove strategije u nastavi koristeći tehnologiju. International School će učestvovati u Erasmus+ projektu „EngLife”, zajedno sa renomiranim obrazovnim organizacijama iz Poljske, Irske, Italije, Grčke, Turske i Estonije.

Važno je staviti fokus na razvoj nastavničkih kompetencija

Projekat „EngLife” bavi se unapređivanjem profesionalnih kompetencija nastavnika engleskog jezika širom sveta za nastavu u srednjim školama, uz podršku obrazovne tehnologije.

Projekat za nastavnike

Znajući da naši posvećeni nastavnici već sa lakoćom koriste najsavremeniju tehnologiju i kreativnu metodologiju u nastavi, primena novih, inovativnih pristupa u nastavi jezika samo će doprineti boljem razumevanju nastavnog procesa i procesa učenja pomoću tehnologije.

International School biće domaćin prvog zvaničnog sastanka sa partnerima u Beogradu u  septembru 2021. godine.

Sigurni smo da će ovo strateško partnerstvo biti samo osnova za više projekata u nastavi i učenju u interkulturnim učionicama budućnosti.