Eco SchoolSchool storiesEco School

Ponosimo se našim učenicima koji aktivno učestvuju u #EcoSchool projektima. Ovoga puta učenici su kreirali i dizajnirali postere, koji su okačeni u hodnike International Schoola i podsećaju sve koji uđu u školu o važnosti preuzimanja akcije za očuvanje okruženja.

Ecology

Kako to rade naši učenici?

International School učenici Aleksandra Ivanović, Lana Lukić, Gala Milutinović, Isidora Šušović, Mina Pavlović, Sofija Šćepanović, Sofija Jovanović i Teodora Obradović podižu svest o sledećim problemima: klimatske promene, očuvanje flore i faune, efikasna upotreba energije, posledice otpada i važnost reciklaže, alternativni oblici prevoza, značaj čiste vode kao prirodnog resursa, kao i o globalnim posledicama pojedinačnih postupaka.

Pratite nove uzbudljive vesti o projektima i dostignućima naše eko-škole!