School storiesSuccess

Nije bilo StemCo takmičenja a da učenici International Schoola nisu dobili nagrade i pokazali sve svoje talente. Ni ova prolećna sezona nije izuzetak – učenici International Schoola osvojili su četiri nagrade i 23 sertifikata o učešću.

Ovoga puta učenici International Schoola nagrađeni su iz biologije sa tri srebra i jednom bronzom, i mi ne možemo biti ponosniji. Srebro su osvojili Jelena Brkić i Mateja Baketarić iz Year 8, kao i učenica iz Year 11 Milica Banić, dok je učenica Year 10 Jovana Ignjatović osvojila bronzu. Učenici su se takmičili iz raznih predmetnih oblasti, pa su tako dobili i više sertifikata.

StemCo takmičenje je korisno i zabavno. Pitanja su bila problemskog tipa, te nije bilo moguće naći konkretne odgovore, ali su učenici mogli da koriste knjige, udžbenike i onlajn-pretragu za sve informacije koje bi im bile od pomoći u dolaženju do tačnih odgovora.

Učenici su unapredili znanja i veštine iz datih oblasti, zabavili se, a i obogatili svoj portfolio.

Čestitamo!