Mateja Baketarić, učenik iz Year 9, nedavno je učestvovao na takmičenju „Evropski kviz novca” koji je organizovala Evropska bankarska federacija kako bi promovisala finansijsku pismenost među mladima

Važnost osnaživanja mladih umova da razvijaju zdrav odnos prema novcu i finansijskom odlučivanju

Iako se nije plasirao u finale, Matejino proaktivno angažovanje dokazuje njegovo interesovanje prema ovoj značajnoj temi. Mateja je predstavljao našu školu kao jedini takmičar, ističući svoju individualnu inicijativu i posvećenost promociji finansijske svesti.

Matejino učešće ne samo da ističe njegov lični razvoj, već i naglašava važnost osnaživanja mladih umova da razvijaju zdrav odnos prema novcu i finansijskom odlučivanju.