School storiesSuccess

Sa zadovoljstvom saopštavamo još jedan izuzetan uspeh našeg učenika! Antonije Čizmić, učenik iz Year 9, ponovo je pokazao svoj izuzetan talenat na ledu. Takmičeći se sa svojim hokejaškim timom, Antonije je osvojio treće mesto u prestižnoj slovenačkoj ligi.

Njegova sposobnost da balansira akademske obaveze i sportske ambicije je zadivljujuća i dokazuje važnost fleksibilnosti naše škole i podrške mladim sportistima.

Put Antonija Čizmića kroz sportsku posvećenost i akademsko ostvarenje

Važno je napomenuti da ovo nije prvi put da slavimo Antonijeve uspehe, i sigurno neće biti poslednji. Izuzetno smo ponosni na njegova dostignuća i divimo se njegovoj posvećenosti i sportskom duhu.

International School je često izbor mnogih sportista poput Antonija, pre svega jer Distance Learning program omogućava učenicima da se posvete ostvarenju svoje sportske karijere, i u isto vreme steknu znanje i diplomu za nastavak školovanja u inostranstvu. Ovaj pristup obrazovanju omogućava učenicima da usklade svoje strasti i akademske ciljeve, postižući izvanredne rezultate na oba polja.
Čestitamo, Antonije, na ovom zasluženom uspehu! Tvoja predanost, talent i trud inspiracija su za sve u školi, i s nestrpljenjem očekujemo da pratimo tvoj dalji razvoj i postignuća.