Charity campaignsSchool stories

Učenici International Schoola nedavno su pokazali saosećanje i solidarnost prema deci iz Svratišta prikupljajući paketiće za njih. Svaka grupa je sa svojim odeljenjskim starešinom kupovala grickalice i higijenski pribor, imajući u vidu potrebe dece iz Svratišta.

Predstavnice LINK KidZ & Youth Without Borders Community Cluba Lana Lukić, učenica Year 13, i Tara Zelenović, učenica Year 8, preuzele su inicijativu da lično dostave paketiće Svratištu. Pripremajući paketiće, učenici su se postarali da svaki od njih sadrži raznovrsne grickalice i proizvode za higijenu, s ciljem da malo olakšaju svakodnevni život deci koja borave u Svratištu.

Ovo plemenito nastojanje ne samo da prikazuje empatiju i darežljivost zajednice International Schoola već i naglašava važnost pružanja podrške onima kojima je to potrebno. Učenici se nadaju da su ovi paketići doneli osmehe na lica dece iz Svratišta i pozitivno doprineli njihovom blagostanju.