Success

Katarina Čizmić, učenica Year 10, osvojila je zlatnu medalju sa Ženskom hokejaškom reprezentacijom Srbije u hokeju na ledu na Svetskom prvenstvu u Izraelu. Tim Srbije imao je izvanredan nastup i izašao kao pobednik na turniru, a Katarina Čizmić značajno je doprinela uspehu reprezentacije.

Katarina sa šest golova odvela reprezentaciju do zlata

Katarina je imala ključnu ulogu u uspehu tima: postigla je šest golova i asistirala tokom celog turnira. Izuzetno smo ponosni na uspeh koji je postigla.

Zanimljivo je i da se Antonije, Katarinin mlađi brat i učenik Year 8, takođe bavi hokejom na ledu i igra za „Partizan”, koji je do sada nizao samo pobede. Nema nikakve sumnje da će i njegov tim na kraju sezone osvojiti prvo mesto.

Sigurni smo da se talenat za hokej u porodici Čizmić nasleđuje. Čestitamo i Katarini i Antoniju na impresivnim dostignućima!