International School se trudi da vam ovih dana donosi samo lepe vesti. Jedna od najboljih učenica International Schoola, Jana Marinović, primljena je na Univerzitet u Torontu, prestižni istraživački univerzitet vođen izumom i inovacijama.

Transformativno obrazovanje

Janina postignuća istakla su je u moru uspešnih mladih ljudi koji su takođe aplicirali i primljena je na Odeljenje za fiziku i nauku o životnoj sredini. Sjajno će se uklopiti u zajednicu naučnika koji dele strast za učenjem, duboku radoznalost prema svetu i posvećenost stvaranju promena.

Na Univerzitetu u Torontu svi žele da pomognu studentima da ostvare svoj najveći potencijal. Univerzitet pruža studentima transformativno obrazovno iskustvo, osposobljavajući ih za znanje, veštine i kompetencije potrebne za snalaženje u svetu koji se brzo menja.

Čestitamo, Jano!