Ranije ovog meseca učenici Lower Secondary programa zajedno su okitili jelku u školskom restoranu i na taj način doprineli širenju novogodišnje atmosfere u International Schoolu. Međutim, Marija Milić, njihov odeljenjski starešina, pobrinula se da svi osete novogodišnju i božićnu euforiju – organizovala je za svoje učenike igru „Tajni Deda Mraz” i razmenu poklona.

Imajući u vidu da učenici uglavnom uživaju u svim novogodišnjim i božićnim slavljima, International School i Marija Milić odlučili su da za učenike pripreme grickalice i slatkiše u kojima su uživali dok su razmenjivali poklone.

Radost davanja i primanja poklona

Svaki poklon je bio obeležen imenom primaoca, ali ne i imenom onog ko poklon daruje i svi su poklone uručili nastavnici Mariji Milić. Pošto znamo da svaki Deda Mraz radi u tajnosti, i učenici su znali samo kome treba da namene poklon, ne i od koga će poklon dobiti.

Učenici Lower Secondary programa osetili su svu radost davanja, ali i primanja poklona, uz svu zabavu koja ide uz pogađanje ko je kome bio „tajni Deda Mraz”.

Do sledeće godine!