Posle pet kola održanih ove godine, Srpska amaterska liga je završena. Učenici iz International Schoola još jednom su bili najbolji. Zar ste mislili da će biti drugačije?!

U okviru Srpske amaterske lige, serije turnira koji najboljim igračima pružaju mogućnost da se nađu na Svetskoj amaterskoj golf listi – WAGR, igrači su sakupljali poene za ukupni plasman, za koji je potrebno učestvovati u najmanje tri kola u toku godine.

Ovogodišnji pobednik u kategoriji ispod 16 godina je Nikola Bojanić, učenik Year 12. U istoj kategoriji treće mesto zauzeo je Vukašin Suturović, učenik Year 10.

Kada su devojke u pitanju, zvezda sa golf terena Lara Todorović, učenica Year 12, još jednom je pokazala svoje neverovatno umeće – u kategoriji ispod 21 godine Lara je zauzela prvo mesto.

Čestitamo našim učenicima na zasluženom uspehu!