International School ponosno ističe izuzetna dostignuća svojih učenika koji su stekli prestižnu Cambridge AICE diplomu s Distinction nagradom, čime su dokazali da su među najboljima u globalnoj akademskoj zajednici. Ova diploma se dodeljuje učenicima koji postižu najviše ocene iz predmeta kao što su matematika, biznis, ekonomija, istorija i engleski u okviru ispita koje polažu u drugom, trećem i četvrtom razredu srednje škole.

Cambridge AICE diplome za izuzetne rezultate učenika

Od 2019. godine 30 učenika International Schoola dobilo je ovu diplomu, što je potvrda njihove posvećenosti i visokih akademskih standarda koje prate kroz Cambridge International AS i A Level ispite. Diplome su vrednovane od vodećih univerziteta širom sveta, što omogućava našim učenicima da se upišu na prestižne univerzitete, čime im se pruža širok spektar budućih mogućnosti.

Podrška i mentorstvo na putu ka prestižnim univerzitetima

International School kontinuirano podržava i motiviše svoje učenike u pripremi za ove ispite kroz kvalitetnu nastavu i mentorsku podršku, te su rezultati koje naši učenici ostvaruju odraz posvećenog rada i izvrsnosti.

Čestitamo svim svojim nagrađenim učenicima na ovom sjajnom postignuću koje predstavlja još jedan korak ka ostvarivanju njihovih akademskih i profesionalnih ciljeva.