Pozornica je postavljena! Svi su uzbuđeni jer je dramska sekcija zvanično započela svoje aktivnosti na uzbudljivom uvodnom sastanku. Cilj ove sekcije, koju vode učenice Year 13 Eva Lazić i Ivona Nikolić, jeste usmeravanje kreativnosti, razvijanje talenata i stvaranje živopisnog i sigurnog okruženja za sve zainteresovane učenike. Eva i Ivona žele da izgrade zajednicu u kojoj svaki učenik može biti svoj i gde će napredovati u podržavajućem i ohrabrujućem okruženju.

Prvi sastanak dramske sekcije označava početak uzbudljivog putovanja. Nedeljni sastanci služiće kao scena na kojoj će učenici učiti i razvijati se. Očekujte raznolike uzbudljive aktivnosti, radionice i probe. Na ovim okupljanjima učenici će sklapati prijateljstva, negovaće svoje veštine i stvaraće nezaboravne uspomene.

Dramska sekcija obećava nezaboravno putovanje samopronalaženja i umetničkog razvoja. To je mesto gde snovi dolaze na scenu! Nestrpljivo iščekujemo da vidimo kakve neverovatne izvedbe i uspomene budućnost nosi.

Ostanite u toku za još drame!