School storiesSuccess

Učenica International Schoola Petra Janev još jednom je ponosno ponela zlatnu medalju sa Prvenstva Beograda u umetničkom klizanju za 2023. godinu, održanom u hali „Pionir”.

Čestitamo Petri na izvanrednom uspehu

Petra je još jednom pokazala izuzetan talenat blistajući na ledu. Tokom protekle godine ona je posvetila bezbroj sati usavršavanju svoje tehnike, pokazujući nivo discipline i posvećenosti koji je zaista za svaku pohvalu. Njen nastup na prvenstvu ostavio je i publiku i sudije u čudu. Petrino umetničko klizanje na ledu odražava ne samo njenu veštinu već i strast prema umetničkom klizanju, čineći je pravom inspiracijom za svoje vršnjake i mlađe učenike u International Schoolu.

Čestitamo Petri na izvanrednom uspehu i radujemo se njenim budućim dostignućima!