BlogSchool stories

International School svakodnevno sprovodi moderan pristup u nastavi. Danas, povodom Međunarodnog dana obrazovanja, slavimo izvanredne rezultate naših učenika na Cambridge internacionalnim ispitima, kao i njihovu spremnost za predstojeći majsko-junski ispitni rok, koja je jasno vidljiva na probnim ispitima.

Trudimo se da probudimo potencijal u svakoj osobi

International School ulaže i vreme i napor kako bi naši nastavnici što je kvalitetnije moguće pripremili svoje lekcije i bili adekvatni mentori i podrška, a učenici uživali u vremenu provedenom u školi i bili aktivni članovi naše školske zajednice.

Naporan rad i posvećenost našeg tima nastavnika, kao i kontinuiran trud učenika, omogućili su nam da sa ponosom kažemo da se trudimo da probudimo potencijal u svakoj osobi kako bismo svi doprineli kolektivnom blagostanju i jačanju obrazovanja kao opšteg dobra.

Upoznavanjem sa najinovativnijim praksama širom sveta International School prikuplja informacije potrebne za primenu najefikasnijih metoda nastave i učenja za svoje učenike.